wychowanie dziecka w wieku przedszkolnym

I oczywiście, drogie części zakłada, że ??rodzic ma środków, aby pomóc dziecku opłat adwokackich, leczenie, co płaci ubezpieczenie, transport, apartamenty, powtarzanych ruchów, itp

Ale co z rodzicem, który nie?

A co z rodzicem, który został „Pomoc” na cztery, pięć, sześć lat, obserwując ich skok dziecko od centrum leczenia do więzienia do centrum leczenia, którzy po prostu nie mogą robić tego więcej lub po prostu nie chce? Albo po prostu nie widzi potencjał lub wartość w tonie już czasu, pieniędzy, wysiłku, emocji, bólu i smutku na uzyskanie ich dorosłe dziecko, aby dostać się na trzeźwo?

Ile razy powinien rodzic płacić za leczenie lub kaucją je? Oczywiście, nie ma jednej dobrej odpowiedzi na to pytanie. Niektórzy rodzice odpowiedzieć na to pytanie, po prostu nadal robić do wszystkich swoich funduszy i posiadłości są wyczerpane.

W Alanon i Naranon pokoje wypełnione są rodzice, którzy próbowali każdy ośrodek leczenia, każdy terapeuta, każdy program i każdy prawnik to możliwe, a także z rodzicami, którzy są nadal robić. Niektórzy nie miałoby to jakikolwiek inny sposób.

wychowanie dziecka w wieku przedszkolnym

„Ona jest moim dzieckiem. Nie można ignorować jej potrzeby.”

„Wszystkie pieniądze świata jest bezużyteczna bez członków mojej rodziny żyje i dobrze. Będę walczyć z tą chorobą o każdy grosz mam.”

Inni chcieliby, aby zatrzymać odtwarzanie dozorca, ale za każdym razem, gdy są gotowe do ich dziecko przekonuje ich, że tym razem będzie ostatni raz i tym razem wszystko będzie inaczej. Zazwyczaj jednak, że nie jest to ostatni raz i wszystko jest tak samo tym razem jako ostatni.

Jeszcze inni sobie sprawę, że na początku uzależniające zachowania ich dziecka są nieograniczone pieniądze pit, że weźmie je tylko w dół z ich dzieckiem. Być może widzieli brata lub siostrę rob ich rodzice niewidomych i obietnicę do siebie, że nigdy nie pozwól nikomu zrobić dla nich.

Wpis zawdzięczamy