wychowanie dziecka w rodzinie wielodzietnej

Czuje się głęboko zawstydzony, że jest „inna” ze względu na ADD, jak również bycia nałogowym seksualnej – jest „odbiegające od normy”, jeśli staje się jednym. Przewlekłe, nieustający wstyd jest katastrofalne. Pogrążone w poczucie bezwartościowości, wadliwości i rozpaczy, jest pełen wątpliwości co do samej jego ważności.

kubeczki jednorazowe

Wstyd i uzależnienie od seksu są naturalnymi partnerami. Im bardziej intensywny ból nienawiść do samego siebie, tym silniejsze dążenie do znalezienia zachowań seksualnych, które oferuje ulgę w bólu i pustki wewnętrznej. Dla seksoholikiem, odpowiedź na swoich wewnętrznych problemów leżał poza siebie w „magii” pożądania seksualnego, na rzecz lub od innej. On myli celowość seksualne z samoakceptacji. On stara się wypełnić pustkę, która została przynajmniej częściowo utworzony przez wstydu. On po prostu nie może znieść uczucie pusta w środku.

DODAJ problemy twardości lub problemy z wściekłości może również wynikać z tego chronicznego wstydu. Rageful ktoś jest zdesperowany, aby uniemożliwić innym osobom na tyle daleko, żeby nie widzieć jego poczucie wadliwości. Wstyd osoba może myśleć tylko się bronić przed atakami rzeczywistych lub wyimaginowanych przez okrutnie atakuje inną osobę. I wściekłość działa. napędza on lud i tak chroni osoby przed odkryciem jego wstyd. Ale to urządzenie za pomocą wściekłość trzymać ludzi z dala jest bardzo szkodliwe dla człowieka samoocenę. Rage przerywa połączenie między ludźmi, a więc zwiększa wstyd wstyd osoby. Spirala rage / szkoda może spowodować. Izolacja społeczna nadaje się do engrossment w fantazje seksualne jako sposób łagodzenia samotność.

Osoba, która jest szkoda oparte widzi siebie jako głęboko i trwale wadliwa. On „wie”, że nie jest jak inne osoby. On „wie”, że jest inaczej. On „wie”, że jest tak źle, że jest nie do naprawienia.
Wpis zawdzięczamy