wychowanie dziecka w duchu katolickim

Czy Unadulterated wściekłość i gniew Addictive – Czy Rageaholism wciągająca wysoki

Czy kiedykolwiek oglądałem ktoś się wściekły? Czy kiedykolwiek oglądałem je, ponieważ coraz bardziej zły, jak złość i zaczął pochłonął ich podawania na siebie, prawie jak perpetum mobile? Wielu psychologów wyjaśnić to być przypisane do „walki lub ucieczki” odpowiedzi w najstarszej części ludzkiego mózgu, czasami określane jako gadów części mózgu.nasza strona internetowa Rzeczywiście, w całym moim życiu, ja obserwowałem to wściekłość i gniew budować w różnych ludzkich poczynań.

Być może masz zbyt . Widziałem to sport, biznes, polityka, a ja oglądałem go uzależnionych osobistości, które były pochodzących od narkotyków, alkoholu withdrawls, czy w środku jest załadowany lub pod takim wpływem. Rzeczywiście, ja też rozmawiałem z molestowanych pracowników, dzieci, małżonek, i obserwować wpływ na zwierzęta i zwierzęta. To naprawdę niefortunne.

W rzeczywistości, nie tak dawno temu, byłem omawianie tego fascynującego tematu ze starszą panią, która była dość gorzkie, po toksycznym małżeństwie do „wściekłości-aholic” jak ona określana jako go. Oświadczyła mi; „To energia czystej nieskażonej gniewu jest jak wciągająca wysoki, ale niszczy Osoba, która nosi go dookoła, należy uświadomić sobie, co się dzieje, jak widzą go najbardziej i jest prawdopodobne, zżera ich wiarygodności -… Nawet – ich własne wiarygodność dla siebie. „

wychowanie dziecka w duchu katolickim

Rzeczywiście, jej komentarze sensu, prawda? A ona mi myśleć o tym, jak to działa. Hmm? Cóż, gniew może pomóc w rozkręceniu substancji chemicznych w mózgu, które mogłyby stać się bardziej korzystny stan Przypuszczam, co może prowadzić do problemów w dół drogi do jednostki, na przykład mogą stracić pracę, wpadają w kłopoty, albo ma trudności z Relacje interpersonalne. Chociaż, może to również pomóc indywidualny myślę, że dana osoba miała więcej substancji chemicznych w mózgu płynie, albo pomóc im w czymś w rodzaju zawodów sportowych, albo w odniesieniu do „walki” w reakcji mózgu.

Więc, co może być atutem emocjonalne w piłce nożnej, to może być zgubą życiu osobistym danej osoby poza boiskiem, a kiedy rzucamy w coś uzależnień, dobrze, że po prostu zrobić to jeszcze gorzej. A teraz ta kobieta emocjonalnie uszkodzony, ma także pewne inne demony w jej szafie, być może ze względu na toksyczne relacje kiedyś miałem.

Niemniej jednak powinno to być przypomnieniem dla tych z gniewu Problemów Zarządzania, że ??twoje działania może mieć wpływ na innych w bardzo poważny sposób. Pozostawienie emocjonalne blizny, które mogą trwać przez całe życie, więc biorąc to pod uwagę, dziękuję za przeczytanie tego artykułu.

Wpis zawdzięczamy