Pages Menu
Categories Menu

wychowanie dziecka kary i nagrody

wychowanie dziecka kary i nagrody

pień Akty

Moje najwcześniejsze przygody w sztuce czytać jak przewodnika telewizyjnego A baby boomers za. Zacząłem od „Winky-Dinka” interaktywny pokaz, w którym widzowie zwrócił gwiaździste bohaterowi bezpieczeństwa na magicznym ekranie. I pokolorowane przez liczbę z soczystym, Venus Raj ołówki. Oficjalna Zestaw rysunek „John Gnagy” przedstawili mi autentycznych narzędzi handlu. (Dla tych z Was, poniżej 45, te rzeczy są uważane za „vintage”).http://your-protein.com

Ale było coś o moim pierwszym aparatem, który dał mi wiele wspanialszych doświadczeń wizji artystycznej … a wraz z nim smak autonomii. W wieku jedenastu lat przyjaciel rodziny dał mi swój stary Brownie Bullet. Nic wyjątkowy, tylko kolejny czarny, Kodak box. Nawet lampy błyskowej. Mimo to, dla mnie to był artefaktem ze świata dorosłych, ze względu na zaufanie, jak z upływem pałką.

Od tej chwili był w moich rękach I nagrywał mój świat, zarówno rzeczywiste i wyobrazić. Poszedłem wokół skradanie Candids z rodziną i przyjaciółmi. Kliknij. „Zrzędliwy” wygląd mojego ojca. Kliknij. squalling dziecko sąsiada. Kliknij. Moja babcia wymyślanie spacer, cały kobiecy wdzięk.

W ciepłe dni byłem na ganku, organizowanie moje stare „Ginny” lalki w scenach błogości krajowym. Pod wierzbą, ja wystawił tableaus mojej siostrzyczki, żywego manekina ubranego w halki matki i koralikami pop odkrywkowych. Teraz Bride, teraz wdową. Stałem reżyser, producent, ekspres kostiumer, kładąc ramkę po ramce wokół mojej twórczości.

Pewnego zimowego Pamiętam biorąc „działanie” fotosy z moim najlepszym przyjacielem i jej Flexible Flyer. Badanie przeprowadzone w trzech aktach. Samotna dziewczyna trudges pod górę, ciągnąc sanie. Dziewczyna ześlizguje wzgórza, machając rękami gorączkowo. Dziewczyna ląduje na dole, w „ułożone” hałdy, ale zwycięsko. Żart wizualna była nasza „górka” była tylko mała gula śniegu na podwórku!

W ubiegłym roku, podczas przygotowań do przeprowadzki do miasta, znalazłem aparat w oryginalnym pudełku. Chciałbym mieć trochę miejsca na pamiątki, dokąd idę. Aby zrobić miejsce dla nowego życia musiałem puścić niektóre z przeszłości.

Gdy zastanawiam się nad nim, czuję się dotknięty, że ten mały cenionych obiekt powinien znowu symbolem niezależności i rozwoju artystycznego, ale w inny sposób. Teraz, mijał „pałeczkę” handel się do większej wizji siebie jako artysty, jako nauczyciel, jako osoby.

Wpis zawdzięczamy