Pages Menu
Categories Menu

wychowanie dziecka niepelnosprawnego w rodzinie

Ludzie, którzy dorastali ze wstydu, jak wielu ludzi ADD, często uważają, że wypełnienie, ekscytujące relacje muszą być oparte na wstyd. Mężczyźni płacą setki dolarów, aby zobaczyć dominatrixes którzy fizycznie ich upokorzyć i wielokrotnie powiedzieć im coś jest nie tak z nimi. Uległym mężczyzną, obawiając się porzucenia, stara się zadowolić „pani”, stając kto chce nim być, bez względu na to, jak upokarzającej lub Odhumanizowanie jej wymagania mogą być. Rozumowanie jest takie: „Jeśli ktoś widział prawdziwego mnie, że będą zbuntowali muszę zadowolić kochankę, będąc osobą byłaby dumna.”. Miłe dominującą postać rodzicielską jest sposobem na odkręcenie ból o rodzica, który nie mógł być zadowolony. SM uchwalenia Okazuje się zatem uraz triumfu, ponieważ masochistyczne mężczyzna udaje się podobać jego dominującego partnera.

Samogwałt jest częstym wynikiem wstydu. W tym przypadku osoba, która jest głęboko zawstydzony angażuje się w masochistycznych zachowań, które go uszkodzić. Szuka się z usług dominacja, którzy mogą pokonać, bicz oraz ustnie upokorzyć go jest jednym z takich sposobów samogwałtu.

Druga strona medalu SM jest chęć poniżenia i administrowania ból innym. Wstyd jest zagrożeniem dla człowieka podstawowym sensie. Wstyd osoba czuje małe słabe, bezbronne i narażone. Może on znaleźć to samo-nienawiść być nieznośne i aby przetrwać psychicznie, on przenosi swoją nienawiść do innych, traktując je z lekceważeniem i pogardą.

Dorothy Hayden, LCSW jest psychoterapeuta New York oparte, który specjalizuje się w scenie, fetysze i uzależnienia seksualnego. Otrzymała ją M.S.W. z New York University i jej psychoanalitycznej kształcenia na poziomie pomaturalnym Graduate Center for Mental Health. Ona może być osiągnięte w dhayden@nyc.rr.com

Wpis zawdzięczamy