Pages Menu
Categories Menu

wychowanie zranionego dziecka gdzie kupic

wychowanie zranionego dziecka gdzie kupic On „wie”, że nigdy nie będzie w stanie dołączyć do innych w świecie wydajności, równowagi, poczucia własnej wartości i dumy.

Wstyd i przewrotnego Seksualność

Sensie wczesnego życia wstydu za to, że „inny” i strach przed porzuceniem może wpływać na rozwój seksualny dziecka ADD. Rodzice, którzy mogli być niestabilny sami i którzy nie mieli wiedzę o szczególnych potrzebach dziecka na dodawanie, mogą stworzyć domową środowisko oparte wstyd. Komunikaty że dziecko ADD kto ma przewlekłe problemy z zachowaniem, nadpobudliwość, agresywność i trudności w uczeniu otrzymuje w domu mogą obejmować:

Nie jesteś dobry;

Nie jesteś wystarczająco dobry;

Nie należysz;

Jesteś niewystarczające i zawiódł nas.

Nie są godni miłości.

Wstyd i seksualność stają ściśle powiązane. Dzieci zawstydzeni we wczesnym okresie życia mogą stać się seksualnie kompulsywne lub rozwijać perwersyjne fantazje jako sposób, aby poczuć się lepiej. Mogą wystąpić fetyszyzm. Sadomasochistyczne fantazje i akty mogą stać się najważniejsza. Ekshibicjonizm mogą być opracowywane i działał dalej.

Ekshibicjonizm może łatwo być wybrana wypaczeniem dla osoby, która jest szkoda oparte. Osoba, która jest wstyd, zamiast ukrywać, zwraca na siebie uwagę. On może wystawiać się w miejscach publicznych, w samochodzie lub stojąc w oknie. ADD dziecko może cierpią z powodu braku uznania swoich prawdziwych i uzasadnionych uczuciach, chce i potrzebuje rodziców i uczy, którzy oczekiwali, żeby był inny niż w drodze był. Ekshibicjonista zmierza do naprawienia tego braku uznania. On również używa swojego zboczenia jako strategia radzenia sobie ze wstydem, wyświetlając co tak naprawdę chce się ukryć – samego siebie.

Sadomasochistyczne fantazje i akty są powszechne wśród ludzi wstyd oparte którzy mają trudności wyobrażając sobie, że relacje mogą obejmować wzajemny szacunek, godność i dumę.
Wpis zawdzięczamy