wychowanie dzieci i mlodziezy w sparcie

A potem są tacy rodzice, którzy mają 30, 40 i 50-letnich dzieci, które nadal są pomagając z dnia na dzień kosztów, niektóre z nich w ferworze uzależnienia, okradają je na codzień. Niektórzy, pieniędzy i dóbr materialnych. Inni, po prostu ich spokój.

Więc kiedy jest mało, wystarczy? A jak rodzic wiedzieć, kiedy należy wyciągnąć wtyczkę na pomaganiu ich dziecko bez względu na to, co?

Podobnie jak w przypadku każdego innego aspektu rodzicielstwa, niniejsza decyzja, o kiedy się zatrzymać lub niższe czyjeś zaangażowanie rodzicielstwo jest bardzo osobisty.

Oto kilka pytań do siebie. Niektóre myśli do rozważenia i kilka wskazówek, można rozważyć, jak pracować nad podjęciem decyzji. Aby skorzystać z najsilniej na te pytania, myśli i wskazówek, zaleca się wykupienie kawałek papieru i odpowiedzieć na pytania, zanim czytanie myśli i wskazówek:

Coaching Pytania:

1. Jaka jest Twoja motywacja do dalszego pomóc dorosłe dziecko?

2. Jaka jest twoja pomoc Wyniki stworzył do tej pory?

3. Ile Twojego porcją Czy twój ukochany poprosi i jak wiele z nich nie oferujesz lub nawet wymusić na swojej ukochanej?

4 http://odzywki-na-rzezbe.pl. Jaki poziom zaangażowania twoja dorosłych dzieci wykazano dla własnej odzysku?

5. W jaki sposób twój wpływ dawanie własnych zasobów? Czy nadal masz wystarczająco zapisywane na emeryturę? Czy jesteś w stanie zadbać o swoje własne wydatki zdrowia i życia?

Coaching Myśli i porady na powyższe pytania:

• Jaka jest Twoja motywacja do dalszego pomóc dorosłe dziecko?

Motywacja jest ostrożny rzeczą. Kiedy więc zadać sobie motywację, spróbuj iść tak głęboko, jak to tylko możliwe. Czy robisz to dla swojego dziecka lub dla siebie? Czy chodzi o pomaganie im lub utrzymywanie się przed odczuwają ból i strach, że nieuchronnie nadchodzi, gdy puścisz? Jeśli okaże się, jak zbadać tę kwestię, że wiele z pomagając motywacja pochodzi od celu powstrzymania własny strach i ból, to jeszcze raz.
Wpis zawdzięczamy